Epoksi Zemin Kaplama İşi Yapanlar İçin Toptan Tişört Yaptırmanın Önemi

Epoksi-Zemin-Kaplama-İşi-Yapanlar-İçin-Toptan-Tişört-Yaptırmanın-Önemi

Epoksi Zemin Kaplama İşi Yapanlar İçin Toptan Tişört Yaptırmanın Önemi

İnşaat sektöründe yapılan işlemler için özel kıyafetler üretilmektedir. İş kıyafetleri olarak adlandırılan bu giysiler ustaların tadilat ve tamir işlemi yaparken kendilerini rahat hissetmeleri ve verimli çalışabilmeleri için özel olarak dizayn edilmiştir. Özellikle epoksi zemin kaplama işlemleri sırasında iş kıyafetlerine bir hayli ihtiyaç olmaktadır. Tıpkı boya badana işlerinde olduğu gibi epoksi zemin kaplama işlemlerinde de kimyasallar ya da boyalar normal kıyafetlere zarar verebilmektedir. Bu yazımızda sizlere epoksi zemin kaplama işi yapanlar için toptan tişört yaptırmanın öneminden bahsedeceğiz.

İş Güvenliği Önce Gelmelidir

Zemin kaplama işlemlerinde çeşitli kimyasal maddeler kullanılmaktadır. Özellikle epoksi yapıştırıcı gibi maddeler kısa süre içerisinde kıyafetlere nüfuz edebilir ve zarar verebilmektedir. Bu noktada gerekli iş kıyafetlerinin giyilmesi ve ekipmanların bu kimyasallara dayanıklı bir şekilde hazırlanması önemlidir. Gerekli iş güvenliği hazırlıkları yapılmaz ise küçük kazalar bile büyük problemlere dönüşebilmektedir.

Epoksi-Zemin-Kaplama-İşi-Yapanlar-İçin-Toptan-Tişört-Yaptırmanın-Önemi2

Epoksi zemin kaplama ustaları çalışmalar sırasında her ne kadar dikkat etse de, kıyafetlerine epoksi boya sıçrama olasılığı çok yüksektir. Epoksi boya oldukça güçlü ve çıkarılması zor bir leke bırakır. Aynı zamanda epoksi reçine ve yapıştırıcı gibi maddeler, hiç bir şekilde yapıştığı yerden çıkmamaktadır. Bunun için eğer gerekir ise her işlem için farklı kıyafet kullanılmalıdır.

Zemin kaplama işlemleri sırasında iş kıyafeti kullanılmaz hale de gelebilir. Bunun için epoksi zemin kaplama ustasının yanında farklı iş kıyafetleri de olmalıdır. Böylece kullanıdığı kıyafete bir zarar gelirse yanındaki yedek kıyafeti kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabilmektedir.

Epoksi zemin kaplama ustaları için toptan tişört ve iş elbisesi yaptırmak oldukça pratik ve uygun fiyatlı bir çözüm olacaktır. Sürekli tişört ve iş elbisesi değiştirmeleri gerektiği zaman bunu rahatlıkla yapabilmeleri için toptan tişört yaptırmak en uygun çözümdür. Aynı zamanda epoksi zemin kaplama firması iseniz , ustalarınız için logonuzun basılı olduğun bir tişört tasarlayarak bastırabilirsiniz. Böylece müşterilerinizin karşısında ustalarınız kurumsal ve etkileyici bir imaj yaratacaktır. Toptan tişört yaptırarak firmanızın kazancını rahatlıkla arttırabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere epoksi zemin kaplama işi yapanlar için toptan tişört yaptırmanın öneminden bahsettik. Aklınızdaki sorular için bizlere ulaşarak uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Arayın
WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder