Promosyon Tişört (T-shirt)

bayansiyahtisort

Promosyon Tişört (T-shirt)

Promosyon tişört (tshirt) reklam ve tanıtım çalışmaları için kullanılır. Toptan tişört alanında doğru baskı doğru kumaş ile üretilir, toptan giyim sektörünün incisidir. Takım ruhu yalnızca spor için geçerli değildir. Bir lokanta da ya da alış veriş merkezlerindeki bir mağazada çalışan kişilerde de takım ruhu olmalıdır. Çünkü onlarda bir ekiptir çünkü. Kimisi kasada durur, kimisi ürün tanıtımı yapar kimisi ise depodaki ürünler ile ilgilenir. İşte bu tarz yerlerde ekip ruhunun canlanması açısından çalışanlara, promosyon tişört verilmesi gerekmektedir.

Promosyon tişört; aynı yerde çalışan kişileri, o yere ait olduğunu göstermesi, hissettirmesi için giyilen aynı renk, aynı model, aynı baskılı ya da logolu tişörtlerdir. İşletme, bu promosyon tişörtleri imalatçıya istediği sayıda ve desende siparişlerini vererek getirtmektedir.

Bu tişörtler işletmenin ya da holdingin bir tanıtım aracıdır. İşin ciddiye alınmasında etkin bir faktördür. Bu nedenle de çok önemlidir. İşletme sahibi ya da holding promosyon tişört siparişi verirken toplu sipariş vermek zorundadır. Yani 2-3 adet tişört yapılması biraz zordur. Bu konuda işlerini icra eden imalatçıların kural olarak kabul ettikleri belli sayılar bulunmaktadır. Örneğin; promosyon tişört için minimum 24 adet sipariş kabul edilmektedir. Ayrıca small, medium, large, xlarge ve xxlarge bedenlerin haricinde daha büyük bedenlere ihtiyaç var ise bunun için kişi tişört farkını ödemelidir. Yani az önce saydığımız  beş bedenin haricindeki bir beden tişörte ihtiyaç var ise firma fiyat farkı talep edebileceği gibi, fiyatlarını standart olarak da belirleyebilir.

Promosyon tişörtlerde renk seçimleri, kumaş seçenekleri mevcuttur. İsterseniz %100 pamuk tişörtleri tercih edebileceğiniz gibi belli oranda pamuk belli oranda polyester tişörtleri de tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz renk için, renk numarasını detaylı olarak belirlemeniz, istediğiniz ürünlerin, istediği gibi gelmesi açısından önemlidir.

Tişörtler dediğimiz gibi baskılı, baskısız, logolu olabilmektedir. Eğer baskılı olacaksa, tişört üzerine yapılan baskıların yıkamalara dayanıklı olup olmadığı da önemli bir husustur. Genellikle yıkamaya uyumlu şekilde baskılama yapılır. Ancak genel olarak kabul gören transfer baskı olarak adlandırılan baskılama da yıkama garantisi verilmeyebilir. Bunun için gerekli bilgileri, tişört baskısı yapan firmadan alabilirsiniz. Eğer tişört modeli, deseni hakkında kararsız kalmış iseniz bu konu hakkındaki uzmanlardan bilgi alabilirsiniz.

Promosyon Tişört Fiyatları

Promosyon tişört yapımı ve tasarımı itibari ile birçok insanın ilgisini çeken bir alandır. Bu alanda hem çalışmak isteyen hem de bu alanın sağlamış olduğu tanıtım imkanlarını kullanmak isteyen pek çok insan çevremizde mevcuttur.

Promosyon tişört firmaların sıklıkla tercih ettiği tanıtım alanlarından birisidir. Firmalar bu tanıtım alanını tercih ederek, müşterileri ile iyi ilişkiler kurma hedefi içerisine girerler. Kendilerini geliştirmek ve kendilerini büyütmek için çaba ve enerji harcama yolunda emin adımlarlar girişimlerini büyütürler. Bunun için de her girişimcinin olduğu gibi fiyat önemli bir faktördür. Az maliyet ile doğru işi yapabilmek girişimcilerin sürekli dikkat etmesi gereken önemli alanlardan biridir. Biz de bu sebeple size kaliteden ödün vermeden en uygun promosyon tişört fiyatları ile hitap edelim istedik. İşte promosyon tişört fiyatları:

    BASKISIZ       BASKILI
(TEK RENK) 
Bisiklet yaka Süper Kalite 29 TL 32 TL
1.Kalite 27,5 TL 29 TL
2.Kalite 25 TL 27,5 TL
Polo yaka Süper Kalite 39 TL 45 TL
1.Kalite 35 TL 39 TL
2.Kalite 29 TL 35 TL
Sweat shirt Kapşonlu Fermuarlı 55 TL 59 TL
Fermuarsız  45 TL 49 TL
Kapşonsuz Fermuarlı 35 TL  39 TL
Fermuarsız 30 TL 35 TL

* T-SHIRT  için min. 300 adet // SWEAT SHIRT için min. 100 adet siparişler için geçerlidir.

* Baskılılarda uygulanan fiyat tek renk olup, eklenmek istenen her renk için +1 TL fiyata ilave edilecektir.

Ürün Tipi Baskısız Baskılı
Göğüse baskı Sırta baskı
Bisiklet / V yaka t-shirt 25 TL 27 TL 29 TL
Polo yaka t-shirt 29 TL 32 TL 35 TL
Sweatshirt 39 TL 42 TL 45 TL
Polar 39 TL 44.5 TL 48.5 TL
Yelek 39 TL 44.5 TL 48.5 TL

*Kullanılan kumaş %100 pamuktur.
*Baskı çeşidi Emprime olup, uzun süre hiç bir yıpranma göstermez.
*Nakış baskı istenirse eğer fiyat, basılacak olan logo, yazı, görsele göre değişmektedir.
*Fiyatlar tek renk baskı için olup, eklenen her renk için adet fiyatına artı 50 krş. Olarak düşünebilirsiniz.
*Adeti yüksek olan siparişler ve kesin fiyatlar için Fiyat Hesaplama modülümüzü kullanabilir ya da iletişim bölümünden müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Fiyat bilgimizi de aldıktan sonra elde edilmesi gereken diğer kalite bilgilerine de ulaşmalısınız. Kalite asla tesadüf değildir, güzel ve ilgi çekici bir slogan. İçerisinde de pek çok faydalı bilgi barındırıyor. Bu slogan çalışarak başarılı olunduğunu, tesadüf eseri bir yerlere gelinmediğini simgeliyor adeta. Bu sebeple toptan tişört alanında da tesadüf olmadığını ve çalışarak bir yerlere gelindiğinin bilinmesi gerekiyor. Öncelikle tişört basımı yaparken süper kalite veya 1. kalite kumaş kullanılmasının çok önemli olduğunun bilinmesi gerekiyor. Bu tür kullanımlar müşteriyi de memnun ederken, firmanın da elini güçlendirmektedir. Bu sebeple süper kalite Bize Yaptır kuruluşu olarak sizlere tavsiyemizdir.

Kumaşın yanında baskı da son derece önemlidir. Baskı tişörtün kalitesini belli eder. Bu sebeple emprime baskı tercih edilmesi gereken baskı türüdür. Diğer baskılar hem ikinci yıkamada çıkabilir, hem de görüntü açısında emprime baskı kadar kaliteli durmayabilir. Büyük spor firmalarının giyim firmalarının kullandığı baskı da emprimedir. Eğer üst düzey bir promosyon tişört bastırarak kurumsal kimlik kazanmak istiyorsanız, süper kalite kumaş ile emprime baskıyı tercih etmelisiniz.

Bu yazımızda size sektör ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Umarım sizin için faydalı olabilmiştir. Siz de firmanız için toptan tişört basımı yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, soru ve görüşlerinizi bizimle dilediğiniz an rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Yazıyı paylaş

Comments (5)

 • Hayri Uylu Reply

  Promosyon tisort kapsaminda guzek bir icerik hazirlamissiniz. Bu anlamda yaptiginiz calismalari tebrik ederim. Benim takim icin de bir tur tisort dusunuyoruz da du bakalim. Daha kendi aramizda konuscaz karar vermedik henuz.

  Nisan 22, 2017 at 8:20 am
  • Bize Yaptır Reply

   Görüşleriniz için çok teşekkür ederiz. Biz de elimizden geldiğince çalışmalarımızı müşterilerimize faydalı olmak için oluşturuyoruz. Bunun için aktivitelerimizi ve organizasyonlarımızı yönetiyoruz. Tişört yaptırmak için karar verdiğinde bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

   Nisan 22, 2017 at 8:28 am
 • Betül Yoltaşıyan Reply

  Promosyon tişört alanı içerisindeki çalışmalarınızı takdirle karşılıyorum. Umarım bu tür çalışmalarınız devam eder. Biz de baskılı tişört yaptırmak istiyoruz. Bu anlamda pek çok firma ile görüştük. Fakat sizin fiyatlarınız bize daha uygu n geldi. İçeriğinizi için de ayrıca teşekkür ederim.

  Mayıs 9, 2017 at 11:22 am
 • Yusuf Namli Reply

  Promosyon tisort alaninda calismalara bayildim. Bu anlamda kendimizi gelistormek icin bizde baskili tisort yaptirmak istedik. Sagladiginiz imkanlar icin tesekkur ederiz

  Mayıs 9, 2017 at 11:25 am
 • Bize Yaptır Reply

  Görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Biz de promosyon tişört kategorisindeki çalışmalarımıza ağırlık vererek, arttırmaya ve doğru biçimde hareket etmeye devam edeceğiz.

  Mayıs 9, 2017 at 2:14 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Arayın
WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder