Promosyon ve Toptan Tişört Tahmini Fiyat Hesaplaması Nasıl Yapılır ?

toptan-tahmini-fiyat-hesaplama

Promosyon ve Toptan Tişört Tahmini Fiyat Hesaplaması Nasıl Yapılır ?

Günümüzde firmaların ve şirketlerin personellerinin giyim ve çeşitli üniforma ihtiyaçlarını karşılabilmesi için ülkemizde bir çok tekstil firması bulunmaktadır. Ancak uygun fiyata ve kaliteli toptan tişört ve promosyon tişört yaptırırken, adet arttıkça fiyatın hseaplamabilmesi oldukça önemli bir noktadır.

Toptan tişört siparişi verilirken doğru hesaplamalar yapılabilmesi için ürün üzerinde baskıda kaç renk kullanılacağı ve baskının kaç yere yapılacağının doğrulanması gereklidir. Bunu yanı sıra sipariş verme veya fiyat sorgulama sırasında beden ölçülerinin belirtilmesi ve normal ölçüler kullanılacak ise bunun belirtilmesi sağlıklı bir hesaplamanın yapılabilmesini sağlar.

Yaptırmak istediğiniz toptan tişörtün kumaş özellikleri konusunda kararsız ya da kumaşlar hakkında herhangi bir bilgiye sahip değil iseniz, müşteri temsilcisinden bu konuda bilgi almanız satış sırasında sizlere oldukça yardımı dokunacaktır.

Sizlere toptan tişört, toptan sweatshirt ve promosyon tişört yaptırmak için fiyat araştırması yaparken sağlıklı sonuçlara ulaşabimeniz için toptan tahmini fiyat hesaplamasını sunuyoruz. Buradan yaptırmak istediğiniz toptan tişörtün çeşidini, baskısını ve adetini girerek gerçekçi fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Toptan tişört fiyatı tahminini yaptıktan sonra eğer kesin bir fiyat istiyorsanız lütfen yazımızın altına yorum yapmayı unutmayınız.

Loading

 

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Arayın
WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder